www.atlant.ua

Вбудовані витяжки.
Вбудовані витяжки можна монтувати в звичайній навісній шафі вашого кухонного гарнітуру. У цьому випадку видимою користувачам залишається тільки вузька передня панель. Буває, що її можна висунути, збільшивши, тим самим, площа повітрязабору.
вбудована витяжкаІснують витяжки, які вбудовуються між двома навісними шафами. Їх лицьова сторона при цьому закрита спеціальною панеллю, а зовнішній вигляд, також може відповідати, шафі вашого кухонного гарнітуру. При роботі такої витяжки низ лицьовій панелі відкидається вперед, збільшуючи площу забору повітря. Такі моделі часто коштують дешевше, ніж витяжки з висувною панеллю. Однак вони працюють з дещо меншою ефективністю.
Вбудовані витяжки дозволяють заощадити на красивих і досить дорогих матеріалах корпусу, які використовуються в моделях звичайного формату. Різниця в ціні може доходити до 20%.
Також бувають вбудовані витяжки, які встановлюються в стільницю або монтуються на ній. Часто це моделі формату «Доміно». Такі витяжки коштують досить дорого і віднімають корисну площу в робочій зоні кухні. Це, природно, подобається не всім. Зате такі моделі часто можуть похвалитися сміливими дизайнерськими рішеннями. Їх плюс ще й у тому, що запахи і випаровування вони вловлюють ще до того, як вони піднімуться високо в повітря.
www.atlant.ua

Leave a Reply

  • (will not be published)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>